Jdi na obsah Jdi na menu
 


GOTHIC - DER FILM - recenze

3. 10. 2008

GOTHIC - DER FILM

A je to tady! Skouknul jsObrazekem film Gothic der Film, a je to pecka! Bohužel se mi nepodařilo dát k filmu české titulky, ale i tak to bylo super! Příběh tohoto filmu je příběhem první hry, samozřejmě místy změněn. Doporučuji všem kdo mají rádi sérii GOTHIC, bohužel tento film je dělán hlavně pro ty co celou hru znají, protože místy se vám pár věcí nevysvětlí. Tento 2 hodiny trvající film, má grafické zpracování stejné jako hra( ti grafici si mohli dát trošku větší práci) Musím pochválit výběr hudby, a co se týče změněných věcí ve filmu, změnily se jedině k dobrému. Nechybí ani originální dabing, můžeme slyšet staré známé hlasy z německé verze Gothica. Tento film je příjemná podívaná, doporučuji ho shlédnout.  Vzhledem k toporné grafice však film není na 100%, proto ode mne dostane                                                                85%

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zdar

(gothic, 11. 10. 2010 15:06)

Zdar hele jestli je nekde Gothic 2 jako je ta jednicka posli mi odkaz na mejla: ruszfi@centrum.cz jinak dobrej filmek :)

zdar

(gothic, 11. 10. 2010 15:06)

Zdar hele jestli je nekde Gothic 2 jako je ta jednicka posli mi odkaz na mejla: ruszfi@centrum.cz jinak dobrej filmek :)

Odpověď

(tondy.estranky, 30. 8. 2009 11:21)

Zdar kámo : http://www.gothicz.net/fanart/filmy/gothic-der-film/ Tady jej můžeš stáhnout. Titulky tam taky někde budou :) Pokud chceš vědět víc o téhle skvělé hře, napiš :)

Gothic der film

(Berethor, 29. 8. 2009 19:43)

Prosim te, kde jej shlednu.